KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17494009
nr 1749 4009
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Dopet", monogramsignerad. -73, Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 63x73 cm
Utrop:
300 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:42:22
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg