KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122008

nr 1412 2008

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, "Dans på ängen", monogramsignerad. Olja på duk, 59x67, yttermått inklusive ram: 61x69 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 19:26:24

  • 16 aug

Specialauktion Agnes Ahlberg

Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg