KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122013

nr 1412 2013

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, "Besök i Norrland". Monogramsignerad, Olja på duk, 58x67, yttermått inklusive ram: 60x69 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 20:57:27

  • 16 aug

Specialauktion Agnes Ahlberg

Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg