KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122033
nr 1412 2033
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Bergsby, monogramsignerad. Olja på duk, 52x52, yttermått inklusive ram: 66x66 cm
måndag 16 augusti 2021
kl 19:40:26
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg