KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122033

nr 1412 2033

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, Bergsby, monogramsignerad. Olja på duk, 52x52, yttermått inklusive ram: 66x66 cm

måndag 16 augusti 2021
kl 19:40:26

  • 16 aug

Specialauktion Agnes Ahlberg

Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg