KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956331
nr 1395 6331
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 35x43 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:53:12
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel