KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15648099
nr 1564 8099
Abraham Hulk Junior (1851-1922), landskap med figur på bro. Signerad. Olja på duk, 60x40 cm, yttermått inklusive ram: 87x67 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:19:07
14/9 10:54:17
1.000 kr
18/9 16:04:02