KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15232013

nr 1523 2013

A Synnerholm, Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på duk, 45x55 cm, yttermått inklusive ram: 54x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 20 februari 2023
kl 19:42:30

  • Tema
  • 20 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm