KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669340
nr 1366 9340
A Rosini, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 59x29 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:14:16
350 kr