KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16484070
nr 1648 4070
A Löthman. Signerad, daterad 1943, Rådhustorget, Söderköping. Olja på pannå, 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 62x72 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 18:15:12
6/10 17:19:31