KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824178

nr 1382 4178

A L Terni, Signerad, Italiensk kustbild. Olja på duk, 68x105, yttermått inklusive ram: 78x116 cm

Konditionsrapport: skadad duk

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 mars 2021
kl 19:59:30

1/3 19:46:26 1      Vinnande bud