KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15206379

nr 1520 6379

A HOLM, Signerad, omkring 1900. Olja på duk, 21x30, yttermått inklusive ram: 26x36 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 6 februari 2023
kl 19:36:27

5/2 15:36:49 1      300 kr
5/2 16:22:02 2      Vinnande bud