KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989330
nr 1298 9330
A. Dahl, skogsmotiv. Signerad, 1920. Olja på duk, 63x89cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 december 2019
kl 18:51:23
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Peter Dahl (f. 1934)
Oscar Dahl (1902-1966)