KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003027

nr 1600 3027

1800-tal, Signerad, Kreatur. Olja på pannå, 43x52 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm

Kondition: skadad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 26 februari 2024
kl 20:32:34