KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5907578

nr 590 7578

1800-tal, Sign Mash, Kustmotiv, Dover, 34 x 52

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 13 juli 2009
kl 18:02:10