KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5907578
nr 590 7578
1800-tal, Sign Mash, Kustmotiv, Dover, 34 x 52
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 13 juli 2009
kl 18:02:10
400 kr
450 kr
600 kr