KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12319218

nr 1231 9218

1800-tal. Olja på duk, 50x40

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 januari 2019
kl 20:43:22