KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16784223
nr 1678 4223
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Landskap med tallar. Ej signerad. Olja på duk, 36x44 cm, yttermått inklusive ram: 65x77 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 10 februari 2025
kl 20:58:04
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr