KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16914013

nr 1691 4013

1800-tal, man och kvinna, ej signerad. Olja på duk, 121x106 cm, yttermått inklusive ram: 155x139 cm

Kondition: skadad duk

måndag 31 mars 2025
kl 20:44:12