KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16957420
nr 1695 7420
1800-tal, Landskap med sjö. Olja på duk, ej signerad, 28x36 cm, yttermått inklusive ram: 43x51 cm
Kondition: slitage, skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 april 2025
kl 20:04:15
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)