KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12498403

nr 1249 8403

1800-tal, Landskap med figurer. Olja på duk, 45x80

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 22 april 2019
kl 20:50:57

22/4 20:38:26 1      Vinnande bud