KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658033

nr 1365 8033

1800-tal, Kvinnoporträtt, 53x41 cm. Ej signerad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 7 december 2020
kl 20:38:30