ART / Oil paintings / Oil painting 10941554

nr 1094 1554

OIL PAINTING

19th century, Helsingborg - Helsingör, 67x90, wear.

1800-tal, Helsingborg - Helsingör, 67x90

Condition: slitage

2600

SEK 2000

Monday Mars 6 2017
at 19:02:15

5/3 15:59:36 1      Vinnande bud