KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816161

nr 1581 6161

1800-tal, Ekivok scen, ej signerad. Olja på pannå, 13x16 cm, yttermått inklusive ram: 18x21 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 november 2023
kl 18:10:40

27/11 14:17:35 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor