KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12101332
nr 1210 1332
1800-tal, batalj. Olja på duk, 37x46 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 20:54:54
1.400 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr