KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12498412

nr 1249 8412

1700-/1800-tal, uppfodrad duk, Byscen. Olja på duk, 36x45

Konditionsrapport: slitage, lagad

Utrop:

2.600 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 22 april 2019
kl 20:21:27

22/4 20:16:27 1      Vinnande bud