ART / Oil paintings / Oil painting 8615066
nr 861 5066
OIL PAINTING
17th/18th century, religious scene, pannå, 46x55, wear.
1600-/1700-tal, Religiöst motiv, pannå, 46x55
Condition: slitage
5000
SEK 3200
Monday November 25 2013
at 18:29:49
23/11 13:14:56
3.000 kr
25/11 08:52:09