KONST / Litografier / Oljelitografi 11698155

Oljelitografi (F)

nr 1169 8155

Pablo Picasso (1881-1973), Turkiskt kvinna, signerad och numrerad 370/2000 (sign i tryck), med intyg, 67x51 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 19 mars 2018
kl 19:29:45