KONST / Oljemålningar / Olja / collage 15103117

nr 1510 3117

Madeleine Quist Odgren

(f. 1940), Sverige

Olja / collage, Signerad, daterad -68, pannå, yttermått inklusive ram: 67x56 cm

Kondition: slitage

Madeleine Quist Odgren, svensk bildkonstnär född 1940.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 december 2022
kl 19:19:33

12/12 19:13:31 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 12 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Madeleine Quist Odgren

Läs mer om Madeleine Quist Odgren