KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16937298

nr 1693 7298

Oljemålningar

2 st, Oidentifierad konstnär. Ej signerad, porträtt av postmästare Åke Lagerström med maka. Olja på duk, 31x25 cm, yttermått inklusive ram: 46x41 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 14 april 2025
kl 20:39:30