KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16937298
nr 1693 7298
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Ej signerad, porträtt av postmästare Åke Lagerström med maka. Olja på duk, 31x25 cm, yttermått inklusive ram: 46x41 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 14 april 2025
kl 20:39:30
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)