KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17177002
nr 1717 7002
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, man med pipa, Monogramsignerad. Olja på pannå, 47x36 cm, yttermått inklusive ram: 58x46 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 18:07:55
12/8 10:16:43
500 kr
14/8 22:29:11