KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16606135

nr 1660 6135

Oidentifierad konstnär. Stallinteriör. Ej signerad. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 november 2024
kl 20:12:44

23/11 16:57:03 1      Vinnande bud