KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306398

nr 1630 6398

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, ballerina. Olja på duk, 30x30 cm, yttermått inklusive ram: 40x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 1 juli 2024
kl 20:22:14