KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16326351
*
nr 1632 6351
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, fruktstilleben, nutida. Olja på duk, 65x45 cm, yttermått inklusive ram: 86x66 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 juli 2024
kl 19:51:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/7 19:03:20
1
300 kr
14/7 23:04:59
2
350 kr
15/7 19:41:04
3
Vinnande bud
15/7 19:46:45
2
500 kr
15/7 19:46:45
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad fruktstilleben nutida olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8030 Oljemålning
Ib Puja, Ubud Bali. Signerad, daterad 2018, portal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1632 6351
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, fruktstilleben, nutida. Olja på duk, 65x45 cm, yttermått inklusive ram: 86x66 cm
| Utrop: | 700 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 juli 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/7 19:03:20 | 1 | 300 kr |
| 14/7 23:04:59 | 2 | 350 kr |
| 15/7 19:41:04 | 3 | Vinnande bud |
| 15/7 19:46:45 | 2 | 500 kr |
| 15/7 19:46:45 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad fruktstilleben nutida olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06 -
8030 Oljemålning
Ib Puja, Ubud Bali. Signerad, daterad 2018, portal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45



