KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16873364
nr 1687 3364
Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad Carlström. Olja på duk, 37x54 cm, yttermått inklusive ram: 52x69 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 mars 2025
kl 20:43:00
14/3 18:49:22
100 kr
17/3 17:16:54