KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145038

nr 1414 5038

Ulf Onsberg

(f. 1932), Sverige

Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på duk, 41x52cm, yttermått inklusive ram: 48x59cm

Ulf Onsberg, född 1932 i Kalmar, svensk målare,

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 18:32:26

23/8 08:52:01 1      700 kr
23/8 18:16:17 2      Vinnande bud

Ulf Onsberg

Läs mer om Ulf Onsberg