KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12533438

nr 1253 3438

Teddy Sempinski

(1927-1998), Sverige

Oljemålning, Olja på duk, Signerad och daterad Tadeusz Sempinski 1976, "Målnlandskap", 91x73

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 6 maj 2019
kl 18:04:33

2/5 21:17:33 1      100 kr
6/5 17:59:33 2      Vinnande bud

Teddy Sempinski

Läs mer om Teddy Sempinski