KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15029031

nr 1502 9031

Sture Ekengren

(1918-1996), Sverige

Oljemålning, Gudjem Hamn, Bornholm. Signerad. Olja på duk, 66x86 cm

Sture Ekengren, svensk bildkonstnär född 1918, död 1996 .

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 november 2022
kl 20:10:06

Sture Ekengren

Läs mer om Sture Ekengren