KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15696181
nr 1569 6181
Ryno Frieberg
(1920-2018), Sverige
Oljemålning, Signerad, stilleben. Olja på duk, 44x36 cm, yttermått inklusive ram: 58x51 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 19:54:09
8/10 12:44:33
Ryno Frieberg
Läs mer om Ryno Frieberg