KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16186248

nr 1618 6248

Roberim, Tunisien. Signerad. Olja på duk, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 58x50 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 maj 2024
kl 20:55:00

6/5 20:43:01 1      Vinnande bud