KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14975456

nr 1497 5456

Reuben Hedin

(1905-1985), Sverige

Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 43x51 cm

Reuben Hedin, född 1905 i Virserum, död 1985, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 oktober 2022
kl 20:49:52

22/10 09:05:47 1      Vinnande bud

Reuben Hedin

Läs mer om Reuben Hedin