KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14975456
nr 1497 5456
Reuben Hedin
(1905-1985), Sverige
Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 43x51 cm
Reuben Hedin, född 1905 i Virserum, död 1985, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 20:49:52
22/10 09:05:47
Reuben Hedin
Läs mer om Reuben Hedin