KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12691116
nr 1269 1116
Olev Mikiver
(1922-1994), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1968. Signerad. Olja på duk, 50x52 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 19:21:21
700 kr
2.000 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
Olev Mikiver
Läs mer om Olev Mikiver