KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17132399

nr 1713 2399

Nathan Gutman

(1914-1990)

Oljemålning, Nathan Gutman (1914-1990), Pojke med gitarr. Signerad. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 70x61 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 juli 2025
kl 18:12:52

8/7 16:58:03 1      100 kr
14/7 18:07:52 2      Vinnande bud