KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15464285
nr 1546 4285
Nathan Gutman
(1914-1990)
Oljemålning, Nathan Gutman (1914-1990), By med träd. Signerad. Olja på duk, 53x63 cm, yttermått inklusive ram: 68x77 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 juni 2023
kl 18:29:18
5/6 17:50:42