KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491390

nr 1349 1390

Mats Sandeberg

(f. 1939), Sverige

Oljemålning, Stockholm slussen, vinter. Signerad, daterad -94. Olja på pannå, 36x44 cm

Mats Sandeberg, svensk bildkonstnär född 1939.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 september 2020
kl 19:54:42

24/9 11:30:45 1      Vinnande bud

Mats Sandeberg

Läs mer om Mats Sandeberg