KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13127033

nr 1312 7033

Ludvig Jacobsen

(1890-1957), Danmark

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 50x52cm

Ludvig Jacobsen, dansk bildkonstnär född 1890, död 1957.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 mars 2020
kl 18:46:54

3/3 21:00:16 1      Vinnande bud

Ludvig Jacobsen

Läs mer om Ludvig Jacobsen