KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17222150

nr 1722 2150

Leopold Fare

(1926-1996), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad - 53, "röd frukt". Olja på pannå, 55x44 cm, yttermått inklusive ram: 71x61 cm

Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 september 2025
kl 19:02:21

8/9 17:52:03 1      Vinnande bud

Leopold Fare

Läs mer om Leopold Fare