KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16723262
nr 1672 3262
Lennart Roupe
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Signerad, Norsk fjord. Olja på duk, 23x25 cm, yttermått inklusive ram: 35x33 cm
Lennart Roupe, svensk målare, tecknare och grafiker född 1918.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 januari 2025
kl 18:43:44
10/1 17:34:36
Lennart Roupe
Läs mer om Lennart Roupe