KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14277206

nr 1427 7206

Lennart Pilotti

(1912-1981), Sverige

Oljemålning, Signerad, pojke. Olja på duk, 45x37cm, yttermått inklusive ram: 63x54cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 19:36:00

25/10 19:29:46 1      Vinnande bud

Lennart Pilotti

Läs mer om Lennart Pilotti