KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16894186
nr 1689 4186
Kurt Heinonen
(1915-1983), Finland
Oljemålning, Fiskeläge. Signerad. Olja på duk, 32x67 cm, yttermått inklusive ram: 49x83 cm
Kurt Heinonen, född 1915 i Helsingfors, död 1983.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:23:50
100 kr
150 kr