KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143179

nr 1514 3179

Konrad Simonsson

(1843-1911), Sverige

Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 12x15 cm, yttermått inklusive ram: 21x25 cm

Karl Konrad Simonsson, svensk målare och tecknare född 1843, död 1911.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 9 januari 2023
kl 18:36:31

9/1 16:28:09 1      Vinnande bud

Konrad Simonsson

Läs mer om Konrad Simonsson