KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144343

nr 1714 4343

Kajsa Magnusson, "Viken". Signerad. Olja på duk, 40x49 cm, yttermått inklusive ram: 44x53 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 juli 2025
kl 20:13:53

28/7 18:14:29 1      Vinnande bud